Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
PLAFOND, Carl Fagerlund, Orrefors, omkring 1900-talets mitt.
515665. PLAFOND, Carl Fagerlund, Orrefors, omkring 1900-talets mitt.
Diameter ca 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 36 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 771