BORD, Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

515579. BORD, Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

Runt bord på pelarfot i stål och med ljusgrå skiva senare omlackerad, antagligen 1990-tal, märkt Fritz Hansen Diameter 120 cm
Höjd 70 cm.

Bruksslitage

OBS: textändring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.

Bruksslitage

OBS: textändring.

Antal besök: 2 294