VINGLAS, färgad kupa, omkring 1900-talets mitt.

515555. VINGLAS, färgad kupa, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 18,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 531