PARTI NYSILVER, 1900-tal.

PARTI NYSILVER, 1900-tal.
515536. PARTI NYSILVER, 1900-tal.

Partiet består av bl.a soppslev, såssked, tårtspade, teskedar, knivar mm. Olika modeller.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 510