KASTRULLER samt LOCK, koppar, 3 kartonger.

515497. KASTRULLER samt LOCK, koppar, 3 kartonger.

Varierande ålder, storlek och modell.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432