HERRARMBANDSUR, 18k guld, Longines Ultronic, 1970-tal.

515488. HERRARMBANDSUR, 18k guld, Longines Ultronic, 1970-tal.

Longines stämgaffelur 'Ultronic 300 hz' med datumfönster och svärtade index samt visare, originalkrona och rem, diameter utan krona 35 mm, guldvikt ca 30 gr.

Bruksslitage, baksidan med inskription, uret fungerar utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 811