Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA PÅ HJUL, lackerad med kromstativ, Luxo, industridesign.
515459. GOLVLAMPA PÅ HJUL, lackerad med kromstativ, Luxo, industridesign.
Ställbar i 3 leder.
Färgslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ställbar i 3 leder.
Färgslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 157