GOLVLAMPA PÅ HJUL, lackerad med kromstativ, Luxo, industridesign.

515459. GOLVLAMPA PÅ HJUL, lackerad med kromstativ, Luxo, industridesign.

Ställbar i 3 leder.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar i 3 leder.

Färgslitage.

Antal besök: 1 157