FRISÖRSALONG KUNDPLATS, 3 delar ,funkis.

515442. FRISÖRSALONG KUNDPLATS, 3 delar ,funkis.

Spegel
Bord
Stol.

Slitage, nagg på stenskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel
Bord
Stol.

Slitage, nagg på stenskivan.

Antal besök: 531