VÄGGLAMPOR, 1 par, metall, Falkenbergs Belysning.

515419. VÄGGLAMPOR, 1 par, metall, Falkenbergs Belysning.

Höjd ca 30 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 629