RÖLAKAN, 355 x 260 cm, signerad AK-MJ.

515399. RÖLAKAN, 355 x 260 cm, signerad AK-MJ.

Bruna färger.

Slitage, skadade fransar, fransar saknas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruna färger.

Antal besök: 533