STOLAR, retro, 1950-tal.

STOLAR, retro, 1950-tal.
515375. STOLAR, retro, 1950-tal.

4 st. Märkta Verkstadsaktiebolaget Lindqvist Motala.
Klädda sitsar, grålackerad järnstomme.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 4 156