MATTA, Röllakan, signerad IE, 238 x 172 cm.

515339. MATTA, Röllakan, signerad IE, 238 x 172 cm.

Gröna och bruna färger.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröna och bruna färger.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 911