VÄRJA, 18/1900-tal.

VÄRJA, 18/1900-tal.
515281. VÄRJA, 18/1900-tal.

handtag i trä med skuren dekor. Total längd ca 82 cm.

Slitage, rost, bucklor, bristningar. Klinga med skadad spets.

Gör en kostnadsfri värdering!
515281. VÄRJA, 18/1900-tal.

Antal besök: 475