SPELBORD, alrot samt alm, 1700/1800-tal.

515259. SPELBORD, alrot samt alm, 1700/1800-tal.

Dambrickor medföljer.

Längd 80 cm. Bredd 41 + 41 cm. Höjd 70 cm.

Möjligen tidigare skiva. Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dambrickor medföljer.

Antal besök: 1 573