PALL 1950-tal.

PALL 1950-tal.
51524. PALL 1950-tal.

Kryssformat ställ i svart, sits i grå galon. Längd 50 cm.

Lite slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
51524. PALL 1950-tal.

Lite slitage.

Antal besök: 736