SERVISDELAR, porslin, Black Jasper, 6 stycken, Wedgwood, 1900-tal.

515226. SERVISDELAR, porslin, Black Jasper, 6 stycken, Wedgwood, 1900-tal.

Kanna med lock, höjd 12 cm
Miniatyrkanna, höjd 5 cm
Ask med lock, diameter 9 cm
2 fat, diameter 14,5 cm
Åttkantigt fat, 19,5 x 26,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna med lock, höjd 12 cm
Miniatyrkanna, höjd 5 cm
Ask med lock, diameter 9 cm
2 fat, diameter 14,5 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 529