ERNST HUGO LORENZ MUROWANA. Motiv från Berlin. Olja på duk, signerad.

515181. ERNST HUGO LORENZ MUROWANA. Motiv från Berlin. Olja på duk, signerad.

73,5 x 87 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

73,5 x 87 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 2 533