PARTI VYKORT och KORRESPONDENS, delvis med frimärken, främst 1900-talets första hälft.

515160. PARTI VYKORT och KORRESPONDENS, delvis med frimärken, främst 1900-talets första hälft.

Bl a Jenny Nyström. Både skrivna och oskrivna kort.

Slitage. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516