Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. 1800-tal. "Skrifware och Barberare på gatan i Neapel". Akvarell på papper. Osignerad.
51508. OKÄND KONSTNÄR. 1800-tal. "Skrifware och Barberare på gatan i Neapel". Akvarell på papper. Osignerad.
20 x 34 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
20 x 34 cm.
Fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
1 175