OKÄND KONSTNÄR. 1800-tal. "Skrifware och Barberare på gatan i Neapel". Akvarell på papper. Osignerad.

51508. OKÄND KONSTNÄR. 1800-tal. "Skrifware och Barberare på gatan i Neapel". Akvarell på papper. Osignerad.

20 x 34 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 34 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 175