AXEL KÄLLER. olja på duk, båtar på Seine, signerad Käller.

515069. AXEL KÄLLER. olja på duk, båtar på Seine, signerad Käller.

bildmått, 47 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 47 x 57 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 084