KAFFE/TESERVIS, nysilver, 4 delar, 1900-talets första hälft.

515037. KAFFE/TESERVIS, nysilver, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Kaffekanna, tekanna, sockerskål med lock och gräddkanna
Höjd 8-21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8-21 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 382