FÅTÖLJER 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

51503. FÅTÖLJER 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Limegrön klädsel.

Slitage, enstaka skador på tygklädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limegrön klädsel.

Antal besök: 1 152