OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på trä, "Höststämning", signerad Per Eklund, daterad 1937.

515003. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på trä, "Höststämning", signerad Per Eklund, daterad 1937.

26 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 657