AZARIA MBATHA. Linoleumsnitt, signerad och numrerad.

514991. AZARIA MBATHA. Linoleumsnitt, signerad och numrerad.

Bildyta 39 x 36.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 39 x 36.5 cm.

Antal besök: 534