SKÅL, sten, Kina. Bär märkning.

514986. SKÅL, sten, Kina. Bär märkning.

Höjd 4.3 cm. Diameter 10.2 cm.

Repor. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Ytslitage.

Antal besök: 492