SKEDAR, 2 st, silver, minnesskedar, tidigt 1800-tal.

514954. SKEDAR, 2 st, silver, minnesskedar, tidigt 1800-tal.

Graverade. Längd ca 20-21 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverade. Längd ca 20-21 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 424