Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
EINAR GROSS. Motiv från Blokhus, Danmark. Olja på duk. Otydligt signerad.
51486. EINAR GROSS. Motiv från Blokhus, Danmark. Olja på duk. Otydligt signerad.
60 x 66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 66 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 752