EINAR GROSS. Motiv från Blokhus, Danmark. Olja på duk. Otydligt signerad.

51486. EINAR GROSS. Motiv från Blokhus, Danmark. Olja på duk. Otydligt signerad.

60 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 66 cm.

Antal besök: 3 068