SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, flammig björk, glashyllor med belysning, 1900-tal.

514853. SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, flammig björk, glashyllor med belysning, 1900-tal.

Längd 63, bredd 36, höjd 185 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 471