TRASMATTA, 385 x 103 cm, 1900-talets mitt.

514767. TRASMATTA, 385 x 103 cm, 1900-talets mitt.

Handvävd matta i olika färger.

Mycket lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 404