TRASMATTA, 400 x 77 cm, 1900-talets mitt.

514752. TRASMATTA, 400 x 77 cm, 1900-talets mitt.

Handvävd matta i olika färger.

Mycket lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 889