HERRBETJÄNT, FR, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft.

514746. HERRBETJÄNT, FR, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft.

Herrbetjänt i lövträ, märkt FR Brevetatto Made in Italy, mönsterskyddad för bröderna Reguitti Italien
Höjd 106 cm.
Bredd ca 45 cm.

Skador, limrester. Ovandel sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 106 cm.
Bredd ca 45 cm.

Antal besök: 891