BLOMSTERBORD, björk, jugend, 1900-talets första hälft.

514723. BLOMSTERBORD, björk, jugend, 1900-talets första hälft.

Ovalt blomsterbord/avlastningsbord, björk. Svängda ben.
Två plan.
Höjd 79 cm, längd 79 cm, bredd 31 cm.

Orangrepp.
Spricka.
Märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två plan.

Orangrepp.
Spricka.
Märken och slitage.

Antal besök: 580