MATSALSMÖBEL, 6 delar, teak, 1900-talets mitt.

514691. MATSALSMÖBEL, 6 delar, teak, 1900-talets mitt.

Skåp
Längd 107 cm
Bredd 46 cm
Höjd 185 cm

Bord
Höjd ca 73 cm
Diameter 114 cm

1 iläggsskiva medföljer, bredd ca 60 cm

4 stolar
Rygghöjd 86 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp
Längd 107 cm
Bredd 46 cm
Höjd 185 cm

Bord
Höjd ca 73 cm
Diameter 114 cm

4 stolar
Rygghöjd 86 cm.

Antal besök: 373