Skåp Längd 107 cm Bredd 46 cm Höjd 185 cm
Bord Höjd ca 73 cm Diameter 114 cm
1 iläggsskiva medföljer, bredd ca 60 cm
4 stolar Rygghöjd 86 cm.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Fanérskador.