GUNGHÄST, trä, troligen Brio, 1950/60-tal.

51464. GUNGHÄST, trä, troligen Brio, 1950/60-tal.

Bemålad, höjd ca 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad, höjd ca 49 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 513