BÄGARE, gustaviansk stil, 1900, silver.

514575. BÄGARE, gustaviansk stil, 1900, silver.

Vikt 242 gr.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 242 gr.
Höjd 17 cm.

Antal besök: 582