PELLE ENGMAN. Träsnitt, "Hallonplockning", signerad, numrerad och daterad 82.

514561. PELLE ENGMAN. Träsnitt, "Hallonplockning", signerad, numrerad och daterad 82.

Exemplar 97/200.

Bildyta 20 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Exemplar 97/200.

Bildyta 20 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 269