51456. DIVERSE, glas, keramik och metall, 1900-tal.
Bordsuppsats, nysilver, tidigt 1900-tal, höjd ca 26 cm.
Ölstop, 6 st, glas.
Spegellampetter, ett par, tenn, höjd ca 29 cm.
Figurin, Gustavsberg mm.
Skador, slitage, nagg. Glasskål ej tillhörande bordsuppsats.