GIUSEPPE PITTO. Olja på duk, marknadsscen, Italien, signerad.

514557. GIUSEPPE PITTO. Olja på duk, marknadsscen, Italien, signerad.

Dukmått 49 x 70 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 49 x 70 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 2 176