HANDFAT, porslin, proveniens Hotell Savoy Malmö.

514547. HANDFAT, porslin, proveniens Hotell Savoy Malmö.

36 x 29, höjd till studs 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 806