ÅKE HOLM. Parti grafik, 4 st, figurer och stilleben, litografier, numrerade, signrade Å Holm.

514487. ÅKE HOLM. Parti grafik, 4 st, figurer och stilleben, litografier, numrerade, signrade Å Holm.

Från 17x17 cm upp till 23x32 cm.

Något gulnande.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnande.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 955