MECCANO, diverse delar, i originallåda av trä.

514474. MECCANO, diverse delar, i originallåda av trä.

Lådans längd ca 49,5 cm.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådans längd ca 49,5 cm.

Antal besök: 455