KAFFESERVIS, 13 delar, Messina, Rörstrand, 1900-talets första del.

514381. KAFFESERVIS, 13 delar, Messina, Rörstrand, 1900-talets första del.

13 kaffekoppar samt 13 underfat.

Minimalt slitage. Enstaka nagg kan förekomma. Olika årsmodeller.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126