Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Övrigt
VAS, Nanny Still, Riihimäen Lasi, Finland.
514305. VAS, Nanny Still, Riihimäen Lasi, Finland.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 30,5 cm. Signerad.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30,5 cm. Signerad.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
4 002