VAS, Nanny Still, Riihimäen Lasi, Finland.

514305. VAS, Nanny Still, Riihimäen Lasi, Finland.

Höjd 30,5 cm. Signerad.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm. Signerad.

Ytslitage.

Antal besök: 4 002