MAGNI MAGNINO. LANDSKAP MED VATTENDRAG.

514283. MAGNI MAGNINO. LANDSKAP MED VATTENDRAG.

Akvarell / gouache.
Signerad 1906
32x56 cm.

Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell / gouache.
Signerad 1906
32x56 cm.

Fuktfläckar.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 067