GUNNAR WIBERG. Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad.

514266. GUNNAR WIBERG. Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad.

62 x 52 cm.

ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 52 cm.

ytslitage.

Antal besök: 3 744