MÅNSKENSLAMPA, mässing samt glas, jugend, tidigt 1900-tal.

514214. MÅNSKENSLAMPA, mässing samt glas, jugend, tidigt 1900-tal.

Total höjd ca 60 cm
Diameter ca 20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Glas med färgsläpp.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 60 cm
Diameter ca 20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Glas med färgsläpp.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 519