ULF TROTZIG. Litografi, sign. och numr. 27/70.

51420. ULF TROTZIG. Litografi, sign. och numr. 27/70.

29x24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 1 410