K.E VAHLGREN. Stormigt hav med segelfartyg under unionsflagg. Olja på pannå. Signerad och daterad 1904.

51412. K.E VAHLGREN. Stormigt hav med segelfartyg under unionsflagg. Olja på pannå. Signerad och daterad 1904.

60 x 89 cm.

Färgbortfall och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 89 cm.

Färgbortfall och krackelyr.

Antal besök: 2 332