NILS ENGQUIST. Skärgårdslandskap i sommarljus. Olja på duk. Signerad N.Engquist.

51410. NILS ENGQUIST. Skärgårdslandskap i sommarljus. Olja på duk. Signerad N.Engquist.

63 x 100 cm.

Obetydlig krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 100 cm.

Obetydlig krackelyr.

Antal besök: 2 094